Kurumsal

Hakkımızda

Kadiroğlu Kardeşler Torna 1997  yılı, temmuz ayında İstanbul - Ümraniye Güven Sanayi Sitesinde hizmetinize açılmıştır. Kurucusu ve teknik koordinatörü Yavuz Kadiroğlu'dur. Firmamız kaliteli ürünler üreten bir torna cnc atölyesi perspektifinde hizmet vermektedir. Özellikle fason üretim konusunda uzmanlaşmış, ilkeli ve dürüst çalışma ahlakı ile zamanında iş teslimi yapabilme kabiliyetinde bir firmadır. 
 Atölyemizde her çeşit yüzey kalite işlemleri, talaşlı imalat, çap tornalama, alın tornalama, raybalama, otomat (trop) hizmetleri, rovelver torna işlemleri, kayar otomat, otomotiv yedek parça imalatı, mobilya aksesuar üretimi, makina parçaları üretimi, küpeşte yedek parçaları, doğal gaz sektöründe kullanılan bağlantı ve ara elemanların imalatı, özel tasarımlarınız, vida, civata ve somun üretimi gibi bir çok alanda hizmetlerimiz mevcuttur. 

Ayrıca ümraniye kardeşler torna olarak artık Computer numerical control (CNC) torna tezgahımızı da atölyemize kazandırarak, çok daha hassas ölçülerde ve yüzey kalitesinde seri imalat yapmaktayız.
  Uygun fiyat ile seri üretim yapan nadir firmalardan biri olmanın haklı gururu içerisindeyiz.

Bizden fiyat almadan imalata başlamayınız...

Vizyonumuz : Kaliteli ürünler üreterek iç piyasada aranan firmalardan biri olabilmektir.

Misyonumuz : Türk Sanayisi kalkınma hamlesinin tabanından yukarı yönlü yükselişine destek olabilmek için istihdam oluşturmayı başarmış ekonominin temel taşı olan imalatta kaliteyi standart edinen bir kuruluşa dönüşmektir.


 

Yeni Ne Var ?

Duyurular

Bağlantı Parçaları

Cnc Torna Hizmeti

Galeri

Çalışma Videosu

İletişim

0216 632 72 95
0534 882 40 17
Ulaşım & Yol tarifi
E-posta gönderin


Copyright Kadiroğlu Kardeşler 2018 -   Türk Web Ajans